Країни із найкращою та найгіршою пенсійною системою (інфографіка).


Пенсійна система Нідерландів визнана однією з кращих у світі
За даними консалтингової компанії Mercer, пенсійна система Нідерландів входить до числа найкращих у світі. Інші країни, такі як Ісландія, Данія і Ізраїль, також показують добрі результати. Однак, звіт наголошує, що навіть провідні системи стикаються з демографічними викликами.
Збільшення тривалості життя, зниження народжуваності та зростання вартості медичної допомоги становлять загрозу для державних бюджетів щодо пенсійних програм. Це спричинило загальне зниження показників індексу в цьому році.
Один з авторів звіту, Девід Нокс, пояснив, що демографічні зміни вимагають більш гнучкого підходу до виходу на пенсію, а не простого встановлення певного віку для припинення роботи.
У рейтингу пенсійних систем США посіли 29 місце, Британія - 11, Японія - 36, Китай - 31. Індія, Аргентина та Філіппіни виявилися найгіршими країнами у рейтингу.
На сьогодні в Україні є близько 10,34 мільйонів пенсіонерів, але лише 12,7% з них отримують пенсію понад 10 тисяч гривень. Понад 2,8 мільйона українців продовжують працювати після виходу на пенсію. Середня пенсія для працюючих пенсіонерів становить приблизно 6 257 гривень, тоді як середня пенсія в країні складає 5 851 гривню або 141 долар США.
У Чеській республіці готуються до пенсійної реформи, яка буде запроваджена до 2035 року. Ці зміни також стосуватимуться українців.
Читайте також
- «Яєчками» по «штукатурці». Відома філологиня рознесла вщент колегу, який оголосив фемінітиви необов'язковими
- Київ накриє спека до +26: Гідрометцентр розповів, на яку погоду чекати
- Як можна бути щасливими під час війни? Соціолог пояснив феномен українців
- «Контракт 18-24»: повний перелік бригад, до яких можна долучитися
- Соціолог назвав несподівану перешкоду для повернення українських біженців додому
- В Австралії з гвинтокрила розстріляно 700 коал, аби «припинити їхні страждання»