Навіть після відпустки — чому більшість людей постійно втомлені.


Багато людей відчувають постійну втому — зранку прокидаються вже виснаженими та нічого не можуть робити. Не допомагає навіть довга відпустка. На це може бути кілька неочевидних причин.
Новини.LIVE розповідають про це детальніше.
Причини хронічної виснаженості
Забагато цукру в раціоні
Багато людей вживають забагато цукру. Це може спричинити набір ваги, загострення захворювань та почуття виснаження. Додавайте більше білків у свій раціон, щоб стабілізувати рівень цукру. Овочі й м'ясо корисні, а смажені продукти та солодощі - ні.
Хронічне недосипання
Для бадьорості важливо отримати якісний відпочинок. Дорослим людям потрібно спати 7-8 годин на добу. Має значення не лише кількість сну, а й його якість. Створіть собі регулярний режим сну, щоб добре відпочивати.
Дефіцит поживних речовин
Недостатність вітамінів та поживних речовин може бути причиною втоми. Проконсультуйтесь з лікарем, щоб визначити, що саме вам не вистачає. Стан втоми полегшиться, коли поживні речовини будуть належним чином забезпечені.
Стрес
Стрес негативно відображається як на психічному, так і на фізичному стані людини. Зверніться до психолога чи психотерапевта для подолання стресу.
Неправильний відпочинок
Навіть тривала відпустка може бути неефективною, якщо ви не вибрали для себе вірний тип відпочинку. Важливо слухати своє тіло – лежати на дивані або постійно активно рухатись. Також не забувайте вибрати оптимальний час для відпочинку.
Причини постійної втоми можуть бути різноманітні, проте зазначені вище поради можуть допомогти краще себе почувати. Важливо пам'ятати про збалансоване харчування, якісний сон, вже раніше нещасливе ставлення до стресу та відпочинок, що реально допомагає відновитись.
Читайте також
- Як пережити аномальну спеку — поради медиків
- Як позбутися сивини у волоссі в будь-якому віці — прості рішення
- Міф про здорову повноту — що приховують аналізи
- Гени молодості — як звички впливають на біологічний вік
- Ремонт Охматдиту — гендиректор розповів, коли завершать роботи
- ВІЛ-статус — чи мобілізують таких громадян