У Львові 11-річна дівчинка забралася на вагон потяга, щоб зробити селфі: чим усе закінчилося.


11-річна дівчинка отримала опіки внаслідок ураження електричним струмом у Львові
Поліція Львівської області повідомила, що в Львові 11-річна дівчинка отримала опіки внаслідок ураження електричним струмом, коли вона піднялась на вагон потяга.
20 жовтня о 18.40 поліції надійшло повідомлення про те, що дитина впала з потяга та отримала травми.
За даними правоохоронців, 11-річна дівчинка разом з подругою пішла на залізницю для зроблення селфі. Раптом, коли дівчинка піднялась на вагон, її вразив струм, внаслідок чого вона знепритомніла та впала. Рятувальники були викликані на місце події її подругою, яка зателефонувала матері постраждалої.
11-річну дитину з діагнозом "ураження електричним струмом 2-3 ступеню" госпіталізували. Зараз її стан стабільний і нічого не загрожує її життю та здоров'ю.
“Правоохоронці Львівщини вкотре застерігають, залізничні станції - не місце для забав. У жодному разі не намагайтесь підійматись на вагони чи локомотиви. Пам'ятайте - високовольтна контактна мережа перебуває під високою напругою і результатом таких вчинків зазвичай стає ураження електричним струмом, інколи - з летальними наслідками. Окрім того, часто діти, які намагаються піднятись на дах вагонів, зриваються та отримують травми або гинуть, потрапляючи під колеса рухомого складу залізниці”, - застерігають правоохоронці.
Нагадаємо, що на Київщині 16 вересня потяг збив 19-річного хлопця, який переходив залізничний переїзд на заборонений сигнал світлофора у Вишневому Бучанського району.
Читайте також
- «Яєчками» по «штукатурці». Відома філологиня рознесла вщент колегу, який оголосив фемінітиви необов'язковими
- Київ накриє спека до +26: Гідрометцентр розповів, на яку погоду чекати
- Як можна бути щасливими під час війни? Соціолог пояснив феномен українців
- «Контракт 18-24»: повний перелік бригад, до яких можна долучитися
- Соціолог назвав несподівану перешкоду для повернення українських біженців додому
- В Австралії з гвинтокрила розстріляно 700 коал, аби «припинити їхні страждання»