У мережі розгорівся скандал навколо «цілительки», яка називає себе «Богородицею».


У соціальних мережах активно обговорюють діяльність Ганни Фесун, яка представляє себе як цілительку та організаторку духовних практик. Вона запропонувала послуги консультування щодо вагітності та пологів під псевдонімом "Богородиця". На додачу до цього, поширюється інформація про те, що вона виготовляє гроші від жінок, які сподіваються на "духовну підтримку".
Хто така Ганна Фесун?
За відомостями з її сторінок у соцмережах, Фесун народилася в Золотоноші, проживає в Києві та раніше була власницею кав'ярні. Вона також випустила документальний фільм про Тараса Прохаська.
Духовні практики та роль "Богородиці"
Фесун займається організацією духовних практик з 2019 року, спочатку у своєму закладі на Подолі, який називався "Коло какао". Пізніше вона почала проводити онлайн-зустрічі під назвою "Жіноче коло". У своїх практиках вона обіцяє зцілення від різних проблем і називає себе доулою, яка підтримує жінок під час вагітності та пологів. Проте, під сумнівом залишається наявність необхідних медичних знань.
Обман і вимагання грошей
Нещодавно керівник комунікацій Центру економічного відновлення публічно засудив Фесун за те, що вона намагається розшахраювати гроші від людей, використовуючи привід зцілення. Багато людей стали жертвами цього обману, який триває вже півроку. Крім цього, відома інформація про те, що Фесун заохочує людей вступати до її "секти" та проводить ритуали, які передбачають несонячність і голодування.
Докладну інформацію про Ганну Фесун можна знайти на сайті vilneslovo, який розповідає про її діяльність та вплив на людей.
Читайте також
- В Україні визначили порядок функціонування мережі Центрів нацспротиву
- Водіям пояснили значення загадкових цифр у правах: що обмежує код "78"
- Землетрус у Стамбулі: момент поштовхів потрапив у прямий ефір (відео)
- «Яєчками» по «штукатурці». Відома філологиня рознесла вщент колегу, який оголосив фемінітиви необов'язковими
- Київ накриє спека до +26: Гідрометцентр розповів, на яку погоду чекати
- Як можна бути щасливими під час війни? Соціолог пояснив феномен українців